Filmin özeti

Düğün dernek izleyecekler için konusu; dört kafadarın Sivas’ta yurt dışında olan ve yeni gelen oğulları için yapacakları düğünün hikayesi. Aslında böyle anlatılınca pek de çekici olmayan hikayenin içine Ahmet Kural, Murat Cemcir, Rasim Öztekin, Devrim Yakut, Barış Yıldız gibi yıldızlar girince ne kadar güleceğinizi tahmin bile edemeyeceksiniz.
Oğullarının aslında düğün istememesine rağmen tam da şeker bayramı çıkışında başlayan düğün hazırlıkları maddi imkansızlıklara rağmen en güzelini yapmak istemeleri filmin daha da güzelleşmesini sağlıyor. Düğün dernek filminin başlangıcı olan bayram namazı sahnesi gerçekten çok iyiydi. Düğün dernek izleyenler için bu komik sahne ile başlayan filmde zaten en baştan ne kadar gülebileceğinizi fark ediyorsunuz. Düğün dernek filminde çok fazla komik sahne mevcut. Düğün dernek fragman izlerken görebileceğiniz sahnelerin çok daha fazlasını vaat ediyor. Bazı filmler sadece fragmandan ibaret olabiliyor. Düğün dernek izleyenler için ise çok daha fazlası filmde zaten mevcut.
Düğün dernek full izlemek isteyenlere ilk tavsiyemiz bu filmi kesinlikle sinemada izlemeleri olacaktır. Filmin internete düşmesini beklemeniz bu kahkaha tufanını çok geç seyretmenize sebep olacaktır. Aslında Düğün dernek izledikten sonra buraya yazacak bir çok şey var aklımda ama filmi izleyecekler için şimdiden heyecanını kaçırmak istemiyorum. Filmi izleyenler buraya yorumlarını yazarlarsa gerçekten çok iyi olur. En azından Düğün dernek izleyicileri için bir ipucu olur. Düğün dernek filminin IMDB puanı ise 8.5.

www.pojno.com iyi seyirler diler.